دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنامخلسه + متن  + پخش آنلاین

♬♪♪♫♪♬

donload ahange jadid tataloo | khalse 

Download New Music By Amir Tataloo Called Khalse +Textدانلود اهنگ خلسه  تتلو

اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید

♬♪♪♫♪♬

برای دانلود آهنگ جدید تتلو  با نام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

برای دانلود آهنگ جدید امیر تتلوخلسه روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه تتلو  :

دانلود آهنگ

کیفیت متوسط :
http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/128.jpg
کیفیت عالی :
http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/320.jpg

متن آهنگ  جدید خلسه از امیر تتلو:

♬♪♪♫♪♬

خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس

شلوغ اما بی کس قطع جناح

فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه

دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم

یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی

آروم قلبم با تو انگار تو عزیزم خلصه روح منی

من ازت چیزی نمیخوام تو فقط بشو مثل قدیم همین

آها بزار که قطع تو باشم تو بکش دو شاخمو از این زمین

من ازت چیزی نمیخوام فقط آتو دست کسی ندیم

♬♪♪♫♪♬

ما که خوب واسه بودنت رو به هر کس و نا کسی زدیم

من حتی برگردم عقبم بازم تو رو میخوام توام یه لبخند بزن

بگو از شهر خیالت به کجا باید سفر کرد

واسه اون شمع نگاهت شکل ماهت به خدا باید خطر کرد

بگو از دام هوات داغ لبات خب به کی میشه پناه برد

بگو چجوری بجز تو همه دنیا همه چی یهو برام مرد

من پر از آرامشم با تو پر از آرامشی واسم هه

♬♪♪♫♪♬

چشای تو بدون حتی هیچ آرایشی نازن یهه

خلسه تنها یک روزنه نیست یک آغاز است یک پایان یک مسیر

خلسه تنها آزادی نیست حتی یک اسیر

ساده نی میدونم همه جا ساده باشی ولی من قدر این سادگیتو میدونم

ساده نی میدونم معمولا ساکتی ولی از چشات این ساکتیو میخونم

میفهمم همه جا دور بمونی و تنها حل کنی جدول آره عزیزم ساده نی میفهمم

ولی خب آدما بد سیاه و بی رحمن قشنگ ده پله بالایی از هر قشری و هر انسانی

عجب خوشمزس اون لب هات عجب عشقی به من دادی

♬♪♪♫♪♬

اصلا وعضیه این اوضاع عجب مستی شدم با تو ازت بدجوری ممنونم

پر هستی شدم با تو من پر از معجزه ام با تو پر معجزه ای واسم

همه چیزمو میسازم دوباره تو اگه فرجه بدی بازم

گاهی یک لبخند سرآغاز یک زندگیست و گاهی یک زندگی هرچند تصادفی

سرآغاز عشق یه بده دستاتو به من تا بساز این دنیا رو با عشق

تو قدیما رو ولش کن پای من کله گناهشبده ترسو به سیاهی بده قدرت تو به نورت

پای همه رو ببر تا قدم من کنه خوبت دور نشو از جلو چشمم تو شدی ضربه و عشقم

ما دوتا مال پروازیم د بزن قفسو بشکند بزن هر دوی مارو بپر اون قفس تن نفس شهرو ببر تا

بکنه زندت نفس من فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه

♬♪♪♫♪♬

برچسب ها :

دانلود آهنگ خلسه تتلو کامل,دانلود آهنگ خلسه تتلو کامل,دانلود اهنگ کامل خلسه از تتلو,دانلود اهنگ خلسه تتلو اونگ,دانلود اهنگ تریپ خلسه و خماری از تتلو,دانلود اهنگ خلسه تتلو متندانلود اهنگ مهمونی تتلو با لینک مستقیم،،متن اهنگ تتلو مهمونی،دانلود آهنگ مهمونی تتلو ،دانلود اهنگ امیر تتلو زدن بردن همه عشقمو ایمانو،،متن اهنگ امیر تتلو مهمونی،اهنگ تتلو یه کاری کردی چشات تموم عالم شه،تتلو زدن بردن همه چیو،ریمیکس اهنگ مهمونی امیر تتلو دانلود آهنگ  جدید، دانلود موزیک ایرانی شاد، دانلود گلچین آهنگ ایرانی،بهترین سایت دانلود موزیک،دانلود آهنگ جدید امیرتتلووامیر تتلو پریشب، دانلود آهنگ پریشب از تتلو، دانلود آهنگ جدید امیرتتلوو، آهنگ تتلو 98 جدید، برزخ تتلو دانلود، amtr tataloo parishab danlod،،هنگ تتلو مهمونی،دانلود اهنگ مهمونی تتلو،دانلود اهنگ امیر تتلو مهمونی،متن آهنگ عجب تتلو،ریمیکس اهنگ مهمونی امیر تتلو،دانلود اهنگ مهمونی تتلو با لینک مستقیم،متن آهنگ تتلو،متن اهنگ امیر تتلو دلم میخواد،تتلو 78، آلبوم هفتاد وهشت تتتللو، تتلو 99 البوم 78، دانلود آلبوم78تتلو، تتلو جدید دانلود آلبوم 78، تتلو صدی چن، صدی چند از امیر تتلو، دانلود اهنگ صدی چند، صدی چنددقیقا از امیر تتلو، تتلو 97،تتلو 97 مهمونی، اهنگ مهمونی تتلو، دانلود اهنگ تتلو 97 مهمونی، دانلود اهنگ 97 امیر تتلو، تتلو جدید اهنگ مهمونی، فول البوم امیر تتلو،لبوم78 خواننده امیرتتلو،امیرتتل، امیر تتلو دانلود البوم برزخ، دانلود آهنگ جدید تتلو، دانلود آلبوم 98 امیرتتلو، آهنگ جدید امیر تتلو، تتلو جدید، ahange jadide tataloo،دانلود آهنگ امیر تتلو دلم میخواد داد بزنم،،اهنگ تتلو دلم میخواد،اهنگ تتلو دلم میخواد جار بزنم که ازت بدم میاد،دلم میخواد تتلو،موزیک ویدیو تتلو دلم میخواد،متن آهنگ عجب تتلو،آهنگ تتلو دلم میخواد داد بزنم،متن اهنگ تتلو دلم میخواددانلود آهنگ بسیار غمگین امیر تتلو، ،دانلود اهنگ جدید تتلو خار ،دانلود آهنگ های شاد قدیمی امیر تتلو،دانلود آهنگ جدید امیر تتلو،اهنگ جدید تتلو عجب،دانلود آهنگ های شاد تتلو،دانلود اهنگ جدید تتلو مسخره بازی،دانلود تمام آهنگ های امیر تتلو به صورت یکجا،دانلود مسخره بازی تتلو،دانلود موزیک ویدیو مسخره بازی تتلو،دانلود اهنگ امیر تتلو مسخره بازی،دانلود اهنگ مسخره بازی تتلو،دانلود اهنگ تتلو من عشق هیپ هاپم،دانلود اهنگ جدید امیر تتلو مسخره بازی،دانلود اهنگ تتلو همه مست و پاتیل,دانلود موزیک ویدئو Amir Tataloo، دانلود موزیک ویدئو جدید، دانلود موزیک ویدئو جدید Amir Tataloo، دانلود موزیک ویدئو جدید Amir Tataloo به نام Mamnoo، دانلود موزیک ویدئو جدید امیر تتلو،،تتلو 78آلبوم هفتاد وهشت تتتللوو،تتلو 99 البوم 78،تتلو جدیید، دانلود آلبوم 78آلبوم78 خواننده امیرتتلو،امیرتتل،امیر تتلو ،دانلود البوم برزخ،دانلود آهنگ جدید تتلو،دانلود آلبوم 98 امیرتتلو،آهنگ جدید امیر تتلو،تتلو جدیدahange jadide tataloo

دانلود موزیک جدید و زیبای محسن ابراهیم زاده با نام عاشقم

دانلود جدیدترین آهنگ مهراد جم با نام خوابم برد

اهنگ جدید مسعود صادقلو با نام چتر

دانلود آهنگ جدید خواجه امیری - با توام

دانلود رایگان آلبوم ابراهیم از محسن چاوشی -با کیفیت عالی

دانلود آهنگ محمد علیزاده  برگردی اِی کاش

دانلود تمام تک آهنگ های شاهین نجفی

تتلو ,آهنگ ,اهنگ ,دانلود ,امیر ,تو ,امیر تتلو ,دانلود آهنگ ,آهنگ جدید ,تتلو دلم ,اهنگ مهمونی ,دانلود موزیک ویدئو ,تتلو مسخره بازی،دانلود
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها