دانلود آهنگ شایع و امیر خلوت |کجایی دادا + متن + پخش آنلاین

♬♪♪♫♪♬

New Song Shayea ,Amir Khalvat Kojaee Dada +Text

♬♪♪♫♪♬

Danlod  Ahang Jadid Shayea Ft Amir Khalvat-kojai dada

دانلود  شایع و خلوت کجایی دادا

تکست آهنگ  کجایی دادا شایع :

♬♪♪♫♪♬

الو ♪♪ کجایی دادا من تهرانم تو کجایی دادا

میگن رفتن موندی تو دو راهی شما

میگن پاسپورت داری اروپایی دادا

من نرفتم چون موندم تو دو راهی دادا

بینم اصلا اونور خبریه

برای دانلود آهنگ کجایی دادا از شایع و خلوت لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

پخش آنلاین آهنگ جدید شایع و امیرخلوت بنام کجایی دادا:

دانلود آهنگ

برای دانلود آهنگ شایع و امیر خلوت بنام کجایی دادا روی لینک های زیر کلیک کنید

کیفیت متوسط :
http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/128.jpg
کیفیت عالی :
http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/320.jpg

متن  آهنگ رپ کجایی دادا از امیرخلوت و محمدرضا شایع :

♬♪♪♫♪♬

الو  کجایی دادا من تهرانم تو کجایی دادا

میگن رفتن موندی تو دو راهی شما

میگن پاسپورت داری اروپایی دادا

من نرفتم چون موندم تو دو راهی دادا

بینم اصلا اونور خبریه

اونجام این هس که همیشه تو خطری هس

خلافی قلاف تو کمریه

آدم مثل من که بگن اسمشو نبری اه

یه سری که هر رو پیچیدن

حلالشون و الا باقی عمرو از تو میدیدن

یه سری دیگم لفظ میان از بوی میهن

اما من میدونم اونا کجا دارن چه میدن

♬♪♪♫♪♬

میگی مجبور شدیم جون داداش

حالا نهایت مشکل بوده تو خونه باهاش

نه دیگه نمیماسیده بهش پول باباش

چهار تا شبکم میبینن میگن این جوجه با ماس

از دهن بود حرفایی که زدی یه روز خوب

یه روزایی کف زمین تا آخرش اینجاییم اگه یقه نشیم

پرمون نگیره به پر کسی برا کسی

ببین حالا داداش میشناسی منو هیچ موقع حال نکردم

با زیر خوابیدن هنو تو اتاقم میکنم

کیف لای درو مینویسم تهرانو با شعر دن

♬♪♪♫♪♬

بگو کجایی دادا ما هنو همینجاییم زیر زمیناییم به این خاک دچاریم دادا

بد مالیدی دادا دیدی باد و طوفانه گفتی ما هم میریم د بگو کجایی دادا

♬♪♪♫♪♬

ما معتقیدم همینجا هم میشه پر باریم توی دل این خاک ریشه داریم

از روز اول ما نداشتیم کی شکاری سم تر شیر همین بیشه زاریم

مثل یه سریا بی وجود ندار بگی یادتونه قولاتون که میسازیم ایرانو میمونیم

نمیریم نمیبازیم ایمانو کوشین حالا ها بابا بودیم حالا پا شما که گربه رو سیخ میزدن

بودیم بالاخواهشون زدین به چاک نرین به میبینیم روزی رو که همه بگین بودیم حالا کاش

♬♪♪♫♪♬

اینارو دیدیم و سختیم با اینکه بعد مرگ سهراب نوش داروش میدن

با اینکه جای دست مچمونو میگیرن

حرف بزنی باخته اینجا پشمه هرچی بافتی

این همه چاله چوله نمیشه برا موندنت

تو دل این تاریکی هم میشه مثل ماه تابید بگو کجایی دادا

هنوز همینجایی زیر همین زمیناییم

رفتین مد شدن مو قشنگا رفتین نمونده

اینجا ابهت از ما رفتین عروسی خونا لش کردن

صدا رخ میکشن جلو دلال دادا جای رپ فارس خالیه مد تو گوش مردم ماس مالیه

دادا این چیزی که منو تو میخونیم واسه این جا که روش وایسادیمه دادا بگو ببینم چطوره حالت

آزادی یا هنو دکره بالت بگو ببینم میخوری نون دلتو یا غم این بوته ها میکشه غم تو دلتو

بگو بینم هنو جونی داره تن تبرت بگو میترکه

رپ فارس چون ما روشیم هنوزم اگه خوبه تهران چون ما توشیم 

♬♪♪♫♪♬

برچسب :

کجایی دادا شایع متن,,کجایی دادا متن,دانلود اهنگ کجایی دادا,متن اهنگ کجایی دادا,متن اهنگ کجایی دادا شایع,بیت کجایی دادا,دانلود اهنگ شایع تلو,دانلود اهنگ من تهرانم تو کجایی دادا,دانلود اهنگ شایع,دانلود اهنگ شایع کجایی دادا,دانلود اهنگ کجایی دادا
,دانلود اهنگ امیر خلوت,دانلود اهنگ شایع و امیر خلوت کجایی دادا,کجایی دادا شایع متن,میکس اهنگ شایع و امیر خلوت,دانلود اهنگ امیر خلوت رویا,کجایی دادا متن,دانلود اهنگ کجایی دادا شایع,متن اهنگ کجایی دادا,کجایی دادا شایع متن
,اهنگ شایع کجایی دادا,بیت کجایی دادا,متن اهنگ کجایی دادا شایع,دانلود اهنگ شایع,کجایی دادا شایع متن,دانلود اهنگ کجایی دادا,اهنگ شایع کجایی دادا,دانلود اهنگ شایع کجایی دادا,من تهرانم تو کجایی دادا,تو کجایی دادا متن,بیت کجایی دادا,دانلود اهنگ من تهرانم تو کجایی دادا,دانلود البوم جدید امیر خلوت و شایع,دانلود آهنگ شایع,دانلود آهنگ کجایی دادا,کجایی دادا شایع متن,دانلود اهنگ امیر خلوت,
دانلود اهنگ کجایی دادا,دانلود اهنگ شایع کجایی دادا,دانلود اهنگ امیر خلوت رویا,, Download Rap Shayea Teloدانلود اهنگ شایع,شایع اینجانب,اهنگ جدید شایع به نام اینجانب,دانلود اهنگ شایع کفری,shayea telo free mp3,دانلود اهنگ تنگی نفس شایع 
,دانلود آهنگ, shayea,telo شایع, دانلود آهنگ تلو از شایع ,آهنگ شایع نمیتونم نمیتونم خر کسیو بگیرم,دانلود اهنگ شایع  وقتی خودم کل اکیپا رو دیدم,تکست شایع تلو, ,همه چی کشیدم همه جا چرخیدم دانلود آهنگ دانلود شایع آهنگ دادن اونکه نمیدادو دیدم,
دانلود اهنگ شایع کادو,دانلود اهنگ شایع خیز,شایع تلو متن,دانلود اهنگ شایع کفری,متن اهنگ تلو شایع,دانلود اهنگ شایع دارم,اهنگ شایع تنگی نفس,دانلود آهنگ شایع تنگی نفس,دانلود رپ جدید شایع تلو با کیفیت عالی,مواد زدن رفیقامو دیدیم ,آهنگ شایع وقتی یه بطری الکلو تو سه شماره میرن,دانلود موزیک رپ وقتی همه تلو انو دیدم نمیتونم خر کسیو بگیرم,شایع
,خواننده شایع آهنگ,دانلود آهنگ های شایع جدید لینک مستقیم,دانلود گلچین اهنگ های شایع,اهنگ جدید شایع منفی یک,متن اهنگ شایع تنگی نفس,دانلود اهنگ تنگی نفس از شایع با لینک مستقیم,تنگی نفس شایع متن,
دانلود اهنگ تنگی نفس شایع ,دانلود اهنگ تنگی نفس ,دانلود اهنگ شایع تلو,دانلود اهنگ شایع صبر,موزیک ویدیو شایع تنگی نفس,دانلود اهنگ شایع صبر 1,دانلود اهنگ شایع صبر 2,دانلود اهنگ شایع صبر 2,دانلود اهنگ صبر 2,دانلود اهنگ صبر شایع,متن اهنگ شایع صبر 2,دانلود اهنگ صبر2
 شایع,دانلود اهنگ شایع صبر 1متن اهنگ شایع صبر 2,,اهنگ شایع ناقابل,اهنگ خارجی صبر شایع,اهنگ شایع کادو,دانلود اهنگ های جدید محمد رضا شایع,متن اهنگ صبر از شایع,متن اهنگ شایع صبر 2,متن اهنگ صبر از شایع و جاستینا,متن اهنگ صبر 2,دانلود اهنگ شایع صبر 2,دانلود اهنگ شایع صبر 2,متن صبر شایع,
بهترین اهنگ شایع از نظر مردمدانلود اهنگ های تکی شایع,دانلود آهنگ های شایع و حصین,,دانلود بهترین اهنگ های شایع,دانلود بهترین اهنگ های شایع یکجا,دانلود ریمیکس اهنگ های شایع,دانلود اهنگ های غمگین شایع,,دانلود آهنگ جدید شایع و صادق,,دانلود اهنگ شایع صبر,دانلود اهنگ شایع صبر 1,دانلود اهنگ شایع صبر 
,دانلود اهنگ صبر شایع, شایع,دانلود اهنگ شایع صبر 1متن اهنگ شایع صبر 2,دانلود اهنگ های جدید محمد رضا شایع,متن اهنگ صبر از شایع,متن اهنگ شایع صبر ,متن اهنگ صبر از شایع و جاستینا,
متن اهنگ صبر ,دانلود اهنگ شایع صبر 2,بهترین اهنگ شایع از نظر مردم

دانلود موزیک جدید و زیبای محسن ابراهیم زاده با نام عاشقم

دانلود جدیدترین آهنگ مهراد جم با نام خوابم برد

اهنگ جدید مسعود صادقلو با نام چتر

دانلود آهنگ جدید خواجه امیری - با توام

دانلود رایگان آلبوم ابراهیم از محسن چاوشی -با کیفیت عالی

دانلود آهنگ محمد علیزاده  برگردی اِی کاش

دانلود تمام تک آهنگ های شاهین نجفی

شایع ,اهنگ ,دانلود ,دادا ,کجایی ,صبر ,دانلود اهنگ ,اهنگ شایع ,کجایی دادا ,شایع صبر ,متن اهنگ ,اصلا اونور خبریه
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها